Оплата психологічного та супервізійного супроводу

Фахівець: Тетяна Забзалюк-Брус

МАГІСТР ПСИХОЛОГІЇ

Повна вища психологічна освіта: 3 дипломи з відзнакою. Університет імені Альфреда Нобеля. З підтвердженням та акредитацією освітньої програми Центральним Агенством оцінювання і акредитації у Німеччині ZEvA. 

СУПЕРВІЗОР 

Акредитований супервізор за європейськими стандартами у міжмодальному підході чотирьохступенчатої парадигми (акредитація від Професійної Психотерапевтичної Ліги за стандартами EAP).

ГІПНОТЕРАПЕВТ

Сертифікований у 3-х країнах гіпнотерапевт з підтвердженням кваліфікації від Національної Американської Гільдії Гіпнозу. 

АРТ-ТЕРАПЕВТ

Кваліфікований арт-терапевт з арт-терапевтичною сертифікацією про підвищення кваліфікації від Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА МОДАЛЬНІСТЬ:

Позитивна Психотерапія за Н.Пезешкіаном (Німеччина).

ТРАВМАТЕРАПІЯ:

Травмафокусована Терапія за Т.Вебером (Австрія).

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ:

Неврозологія, травматерапія (діти та дорослі), сексологія, протоколи кризової допомоги за європейськими стандартами та ін.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ:

КПТСР, ПТСР, психотравми (трансгенераційні у тому числі), кризові стани, стресові стани, нормативні та ненормативні кризи, ресурсування, самооцінка та самоставлення, розлади харчової поведінки, стосунки, самореалізація, сенс життя та інші екзистенційні питання, особистісний розвиток та індивідуація, зростання та ін. 

Made with